Atrakcyjny standard

W krakowskiej dzielnicy Podgórze, powstał dla Państwa budynek mieszkalny, idealny zarówno do zamieszkania przez osoby prywatne, jak i do zakupu przez inwestorów zainteresowanych wynajmem mieszkań. W niedalekiej okolicy znajduje się dynamicznie rozwijająca się biznesowo dzielnica Zabłocie, a co za tym idzie rosną możliwości wynajmu mieszkań dużym korporacjom. 3 przystanki dalej znajduje się również Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, co z pewnością będzie dużym atutem dla studentów tej uczelni przy wyborze Państwa mieszkań.

 

W inwestycji zaprojektowano 52 mieszkania o powierzchniach od 33m2 do 55m2. Do Państwa dyspozycji oddane zostaną 4 mieszkania jednopokojowe, 4 mieszkania trzypokojowe oraz 44 mieszkania dwupokojowe. Wszystkie lokale zostały przemyślane tak, by były jak najbardziej funkcjonalne i wygodne dla przyszłych mieszkańców.

 

W budynku znajduje się garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Parter użytkowy przeznaczony będzie na lokale handlowo-usługowe. Na pozostałych czterech piętrach znajdują się wyłącznie lokale mieszkalne. Dodatkowo na każdym piętrze znajdują się wózkownie oddane do Państwa dyspozycji.

ul. Kuklińskiego 7, 30-703 Kraków
tel.: 534 371 667
e-mail: biuro@kuklinskiego7.pl